به پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامي استان اصفهان خوش آمدید.

logo-shora

پايگاه اطلاع رساني شوراي اسلامي استان اصفهان

عنوان

صفحه نخست » Uncategorized » اخبار » مشاور ارشد مديرکل صدا و سيماي مرکز اصفهان در اجلاس شوراي اسلامي استان اصفهان: امروز رسانه ملي تنها رسانه ترويج انديشه و هنر اسلامي و آداب و رسوم و اسلام در جهان است.

مشاور ارشد مديرکل صدا و سيماي مرکز اصفهان: امروز رسانه ملي تنها رسانه ترويج انديشه و هنر اسلامي و آداب و رسوم و اسلام در جهان است.

بهروز فرهمند افزود: امروز بيش از 23 هزار شبکه ماهواره در جهان است که 18 هزار شبکه فعال بوده و از اين ميزان 3000 شبکه ماهواره اي قابل دريافت است. بنابراين ما با غول عظيمي مواجه هستيم.

وي ادامه داد: خوشبختانه ما در کشور 145 شبکه داريم که 48 شبکه برون مرزي، 66 شبکه راديويي و 31 شبکه ملي است که اين از دستاوردهاي انقلاب در تکريم به حقوق شهروندان است و مخاطب براساس سليقه و مصلحت مي توانند کانال را انتخاب کرده و برنامه مورد علاقه اش را ببيند.

مشاور ارشد مديرکل صدا و سيماي اصفهان گفت: شبکه هاي کشور هر کدام مخاطب خود را داراست مثلاً شبکه مستند جاذبه هاي گردشگري، سنتي و… را انعکاس مي دهد.

فرهمند گفت: ما در شبکه اصفهان تاکنون 30 هزار دقيقه مستند تهيه کرديم اين درحالي است که از سال 85 تا سال گذشته 21 عنوان مجموعه مستند محيط زيست از کل استان بالغ بر 8000 دقيقه تهيه شد.

همچنين 4000 دقيقه برنامه در مورد آب در استان در ماه هاي اخير پخش شد.

وي گفت: خبرنگار ما در شهرستان ها بايد کاملاً زيرک، باشند تا خبر پخش شود و با قاطعيت مي گويم: رسانه ملي معرفت افزا و بصيرت زاست و امروز برنامه سمت خدا يک برنامه بين المللي است.

وي گفت: امروز بخش عظيمي از مخاطبان ما برنامه هاي شبکه هاي مختلف را دنبال مي کنند و در سال 94،صدا و چهل هزار دقيقه در اوقات فراغت و 11 هزار دقيقه در حوزه محيط زيست، 59 هزار و 270 دقيقه در حوزه اقتصاد مقاومتي و… در استان تهيه و پخش شد.